کد مطلب: 14185 تعداد بازدید: ۳۲۶

بیانیه محکومیت حملات عربستان به یمن

سه شنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۴
بسم الله الرحمن الرحیم
 
این روزها ارتش آل سعود با پشتیبانی چند کشور عربی و حمایت اطلاعاتی ایالات متحده و همچنین اسرائیل، به چندین نقطه کشور یمن حمله و شمار زیادی ازکودکان و مردم بی دفاع این کشور را به خاک و خون کشیدند.
عربستان که همواره خود را مرکز اسلام می داند به دلیل ترس از دست دادن قدرت و به خطر افتادن منافع خود؛  دستورات آمریکا و اسرائیل را به خوبی در منطقه اجرا می کند و البته باید بدانند که این حملات، نه تنها هیچ منافعی برای عربستان و حامیانش نداشته بلکه موجی از انزجار و نفرت  مسلمانان جهان را نسبت به حاکمان سعودی و حامیانش را به دنبال داشته است.
و همان گونه که سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله در سخنان خود به آن اشاره کرد؛ اگر دیپلماسی عربستان را در طول این چندین سال بررسی کنیم، موفقیتی نمی بینیم بلکه ناکامی پشت ناکامی دیده می شود که علت آن سیاستهای نادرست و تفکر نادرست و مشکل عقلی نظام سعودی است  این بار نیز به یاری خداوند ناکامی دیگری برای آنها رقم خواهد خورد .
در این راستا لازم است تا کشورهای اسلامی روز به روز با اتحاد و همبستگی خود، مانع انجام چنین سیاست های استعمار گرانه و جنایتکارانه در منطقه شوند.
ما طلاب مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) این اقدام غیر انسانی را محکوم نموده و خواستار اتحاد مسلمین در برابر استکبار مستکبرین جهان هستیم تا ان شاالله به زودی طلیعه ظهور بدمد و صلح و عدالت جهانی بر تمامی عالم حکمفرما گردد.
 
پایان