کد مطلب: 14647 تعداد بازدید: ۴۹۱

بیانیه گروه نوجوانان الغدیری

دوشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴

به نام خدا

ما بچه های گروه نوجوانان الغدیری؛ شاید هیچکدوم همدیگه رو نشناسیم اما تعهد میکنیم صادقانه درکنار هم باشیم و امیدواریم گروه ما روز به روز بزرگتر و متحد تر بشه..  

ما اینجا مطالبی رو که به نظرمون جالب و مفیده قرار میدیم و یا حتی گاهی برای هم درد و دل میکنم.. گاهی می خندیم و گاهی گریه میکنیم.. گاهی مشکلاتمون رو برای هم میگیم و گاهی کمک میکنیم تا یکی دیگه مشکلش حل بشه..!

اینجا محل جمع شدن افکار و علایق  ما در کنار همدیگه اس.. و وقتی افکار ما یکی شد انگار که جسم ما در کنار هم هست.. حتی اگه فرسنگ ها هم از هم دور باشیم..

اصلا.. گروه نوجوونای الغدیری میخواد بترکونه... میخواد بشه گروه جهانی... می خندی؟! :))  ولی صبر کن و ببین ما اگه بخوایم میشه..  میتونیم.. فقط باید همه در کنار هم باشیم و دست به دست هم گروهمونو جهانی کنیم.. باور کن که میشه..  میخوایم خااااص بشیم...

 

در ضمن؛ قصد داریم یه هیئت مدیره تشکیل بدیم که مدیریت بخشای اصلی گروه رو به عهده بگیرن و یه سری زیرگروه برای خودشون داشته باشن.. دوستانی که علاقه مند هستن اسامی خودشون رو توی ایمیل برای ما بفرستن..

باز هم میگم برای اعضای فعال از طرف مدیریت سایت برنامه های ویژه ای در نظر گرفته میشه..

راستی چه طور مطلب بذاریم؟؟؟؟!!!!

جواب: شما دوستان عزیز؛ مطالب خوبتون رو به این آدرس ایمیلی که مخصوص اعضای گروهه، میفرستید و مدیر سایت بعد از مطالعه و تایید؛ اون رو توی گروه منتشر میکنه.. یه چیز دیگه اینکه همیشه اول مطلبتون بنویسین که مربوط به کدوم بخشه..

اگه انتقاد و پیشنهادی هم دارین بدید..

آدرس ایمیل برای ارسال مطالب:

youth.group.alghadir@chmail.ir

 

اما درباره موضوعات:

 

- بچه ها سوالاتون بپرسید؟ اینجا هر کس هر سوالی که در زمینه مذهبی، اجتماعی، اعتقادی و.... داره میتونه بپرسه و جوابش رو توی قسمت پاسخگویی سایت ببینه.  

 

- محققان میگویند.. اینجا میتونیم از جدیدترین تحقیقاتی که در سراسر جهان و توی موضوعات مختلف انجام شده بنویسیم. مثلا اینکه محققان ثابت کردن ایستاده درس خوندن بهتره چون..  

 

- جالبترین، عجیب ترین و زیباترین های دنیا اینجا هم مثلا عکس جالبترین گل ها یا عجیب ترین جزیره های جهان رو میتونیم بذاریم.  

 

- جملات زیبا؛ شعر و داستانک اینجا هم که دیگه معلومه..؛ متن ادبی؛ شعر و داستان های زیبا و قشنگ رو میذاریم.  

 

- اتاق تنهایی من اینجا جاییه که ما درباره هر چی بخوایم حرف میزنیم.. حتی میتونیم از دل نوشته های خودمون بذاریم.. ودر کل  اینجا اسم هیچکسی برده نمیشه مگر اینکه خودش بگه و بخواد.. (البته حرفایی که قابل پخش باشه!)  

 

- +طنز  -تخریب اینجا هم که دیگه هیچی.. :)) حتی میتونید داستان های طنز کوتاه هم بذاریم.. فقط آزادی در چهارچوب: + طنز - !  

 

- حدیث آنلاین: اینجا هم قشنگ ترین احادیثی رو که خوندیم و شنیدیم رو میذاریم.  

 

 

 

 

- قرارهای ما..! اما اینجا مهمترین بخش گروهه.. یعنی اینجا هر دفعه برای خودمون یه سری قرار میذاریم. مثلا اینکه قرار میذاریم به مدت یه هفته نمازهامون رو اول وقت بخونیم و بعد هر کسی که هر کدوم از نمازهاشو اول وقت خوند اونجا می نویسه.. و از این جور چیزا..  

  

 

خب دیگه.. این بیانیه و تعهد نامه اعضای گروه ما بود.. امیدوارم تا آخر در کنار هم بمونیم.. همین..

 

« یا علی »