کد مطلب: 15198 تعداد بازدید: ۳۳۵

محکوممیت روزنامه «آرمان»

دوشنبه ۱ تير ۱۳۹۴
جای بسی تاسف است.. روزنامه ای که با یارانه دولتی اداره می شود اقدام به نشر کاریکاتوری در رابطه با تصویر 175 شهید غواص نموده و قلب میلیونها ایرانی را جریحه دار سازد!
عزت، شکوه، عظمت و سربلندي ایران اسلامی، مرهون مردان مردی است كه با نثار جان خویش آسایش و آرامش را برای ما ارمغان آوردند و زمانی که مرد و نامرد در عرصه نبرد حق و باطل آزمون ایمان، صداقت و شجاعت میدادند؛ اینان کسانی بودند که در جبهه حسین(ع) عاشقانه و مدبرانه ایستادند و تا پای جان از حریم اسلام و مام میهن دفاع نمودند.
جای تعجب نیست که در کشور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) اینگونه قلب های بی قرار و عاشق برای فرزندان روح الله و پاره های تن این انقلاب اسلامی به استقبال بیاید.
اما جای بسی تاسف است؛ روزنامه‌ای که با یارانه دولتی اداره می شود و منتسب به خاندان یکی از شخصیت‌های مشهورانقلابی کشور است با عمل زشت و کریه خود قلب میلیون‌ها ایرانی را جریحه دار کرده است. وقیحانه تر آن که این دومین بار است که این بااصطلاح روزنامه «آرمان» اقدام به توهین نسبت به مقدسات اعتقادی مردم نموده است.
شاید آنچه باعث شده تا برخی مسئولین این روزنامه دست به چنین اقدام پست و زشتی بزنند این است که شعار اکثریت جمعیت آن روز خطاب به مسائل و مذاکرات هسته ای کشور بود. مردمی که با الگوگیری از سبک زندگی شهدا خواستار مقاومت و عدم سازش در برابر زیاده خواهی های هسته ای آمریکا بودند و از دولتمردان کشور میخواستند تا با بصیرت و تدبیر عمل کنند.
مردمی که تحریم را بازی کودکانه ای می دانستند برای تحت قرار دادن ایران غیور اسلامی؛ چرا که عزت ایرانی چیزی فراتر از درک مستکبران جهانی است.
اما طلاب مدرسه علمیه الغدیر خواهران (تهران)؛ این عمل وقیحانه و ناپسند روزنامه آرمان را محکوم کرده و برخورد قانونی با این روزنامه را خواستاریم.