کد مطلب: 16938 تعداد بازدید: ۲۷۷

برنامه های هفته پژوهش در مدرسه علمیه الغدیر تهران - خواهران

شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴
مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برنامه های هفته پژوهش خود را اعلام نمود.

واحد پژوهش مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) به مناسبت هفته پژوهش، برنامه های تحقیقاتی - پژوهشی خود را در راستای ارتقاء سطح علمی طلاب و آشنایی ایشان با جدیدترین امکانات پژوهشی؛ اعلام نمود.
 


برنامه ها به شرح ذیل برگزار می گردد:

- نمایشگاه نرم افزارهای نور با 20 درصدر تخفیف از تاریخ 94/9/25 الی 94/10/5 به مدت ده روز در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) بر پا خواهد بود. ساعات بازدید از این نمایشگاه همه روزه به غیر از روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 صبح الی 14 بعد از ظهر می باشد.

- نشست تخصصی «شبهات روایی موجود در رابطه با زنان و شیوه برخورد با آنان»؛ این نشست که با حضور حجت الاسلام سید حسن علوی برگزار می گردد در دو جلسه و در تاریخ 94/9/25 - 94/10/2  می باشد. ساعت شروع این نشست 10 صبح می باشد.

- بازدید از «موسسه موضوع شناسی تخصصی فقه»؛ این بازدید یک روزه در تاریخ 94/9/26 انجام شده و طلاب مدرسه علمیه الغدیر (خواهران) از بخش های مختلف این مرکز بازدید خواهند داشت.

- سخنرانی با موضوع «چرایی پژوهش و ضرورت روشمندی آن در جامعه حوزوی» که این جلسه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمید محمدی دبیر شورای توسعه فرهنگی قرآنی، برگزار می گردد. این جلسه در ساعت 8 صبح روز شنبه 94/9/28 در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) می باشد.

- برگزاری جلسه نقد و نظر پیرامون کتاب «دختران آفتاب» در روز دوشنبه 94/9/30؛ در این جلسه از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی تقدیر شده و طلاب این مدرسه علمیه در راستای نقد و بررسی مطالب کتاب به ارائه نظرات خود می پردازند.

- برپایی کارگاه آموزشی «آموزش نرم افزار های نور»؛ این کارگاه آموزشی یک روزه، توسط جناب آقای دکتر معینی فر و در تاریخ یک شنبه 94/9/29 راس ساعت 12:30 در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار خواهد شد.

پی نوشت:
لازم به ذکر است که تمامی نشست ها، جلسات و کارگاه های آموزشی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) واقع در خیابان 17 شهریور - خیابان عبدالرضا شیرازی - کوچه لواسانی - کوچه الغدیر - پلاک 11 برگزار می گردد.
همچنین حضور در هر یک از این جلسات و نشست ها (به استثنای برنامه بازدید از مرک موضوع شناسی)؛ برای عموم آزاد می باشد و ضروری است تا مراجعین گرامی برای حفظ نظم جلسه، راس ساعت در سالن اجتماعات حضور به هم رسانند.