کد مطلب: 17230 تعداد بازدید: ۲۱۵

بیانیه مدرسه علمیه الغدیر تهران(خواهران) در محکومیت عدام «شیخ نمر باقر النمر»

سه شنبه ۱۵ دى ۱۳۹۴

باسمه تعالی

 

اقدام ددمنشانه و جنایت کارانه رژیم تروریست پرور آل سعود در به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر، رهبر شیعیان عربستان؛ نتیجه شکست مفتضحانه سیاست های داخلی و خارجی در عربستان است.
اعدام شیخ نمر، همان گونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند؛ عواقب خظرناکی برای عربستان در پی داشته و به طور قطع باعث افزایش تنش های منطقه ای در خاور میانه خواهد شد.
آزادی بیان و پیگیری خواسته‌های سیاسی و اعتقادی از روش‌های مسالمت‌آمیز، جزو حقوق مشروع و بدیهی انسان‌هاست. طلاب مدرسه علمیه الغدیر خواهران(تهران) به شهادت رساندن عالم ربانی و مبلغ دینی شیخ باقر النمر که با فعالیت‌های مدنی در پی احقاق حقوق شهروندان شیعه عربستان بود را نشانه‌ای دیگر از فقدان مشروعیت دینی، وضعیت حاکم بر کشور عربستان و خوف خاندان سعودی از آزادی بیان در سرزمین وحی می‌داند.
تردیدی نیست خون پاک این شهید والامقام ، وحدت امت اسلامی را تقویت خواهد کرد و با طنین انداز شدن پیام راستین و آگاهی بخش شیخ نمر در جای جای سرزمین حجاز، پرچم مقاومت و مبارزه آن روحانی جلیل القدر به دست آحاد ملت مسلمان عربستان به ویژه جوانان غیور حجازی برافراشته نگه داشته شده و در آینده ای نه چندان دور انتقام سختی از جنایتکاران آل سعود گرفته و سقوط و فروپاشی پایه های این رژیم تروریست پرور، منفور و ضد اسلام را رقم خواهد زد.
در خاتمه؛ مدرسه علمیه الغدیر تهران(خواهران)، شهادت مظلومانه مرحوم باقر النمر را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، شیعیان جهان، ملت عربستان بویژه شیعیان این کشور و عموم آزادیخواهان جهان تبریک و تسلیت می‌گوید.