کد مطلب: 20540 تعداد بازدید: ۲۶۷

تشکیلات عنکبوتی عاملی برای جنگ و فساد در جهان

سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
نشست «تشکیلات عنکبوتی» در مدرسه علمیه الغدیر با انگیزه شناخت تاریخچه و اهداف لژهای فراماسونری برگزار گردید.

خانم نیره قوی استاد دانشگاه و نویسنده کتاب «تشکیلات عنکبوتی» در روز سه شنبه 95/11/19 در مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) به بررسی تاریخچه، نحوه شکل گیری و اهداف یهود و فراماسونری در جهان پرداخت.

 

خانم قوی گفت: «دشمن شناسی از نظر اسلام بسیار دارای اهمیت است و انسان اگر دشمن خود را نشناسد نمی تواند مسیر موفقیت خود را در چشم انداز تحول آینده بپیماید.»

 

وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) درباره اینکه اسرائیل باید نابود بشود؛ به علت این مساله اشاره کرده و ابراز داشت: «در زمان شاه اینطور بود که رژیم پهلوی سیاست دوستونه آمریکا و اسرائیل را در ایران پیاده می کرد. یعنی هر کجا که آمریکا و اسرائیل در منطقه می خواستند جنک کنند، ایران به عنوان یک ستون وظیفه داشت تا با ارسال سرباز برای آنها، به جنگ برود و پیروزی انقلاب یعنی قطع رابطه با اسرائیل که این ضرر بزرگی برای آنان بود.»

 

نویسنده کتاب «تشکیلات عنکبوتی» در رابطه با محتوای کتاب خود گفت: «تشکیلات عنکبوتی یک سیستم و سازمانی است که اسرائیلی ها آن را هدایت می کنند. لژهای ماسونی که بواسطه آن ها فراماسون ها در دنیا کارخودشان را انجام می دهند، در واقع سازمان جاسوسی است که امروز بواسطه یهودیان برای رسیدن به دو هدف، جهان وطنی  و از نیل تا فرات، اداره می شود.»

 

وی در رابطه با تاریخچه و پیشینه شکل گیری یهود و صهیونیسم؛ به معنای کلمه اسرائیل اشاره کرده و افزود: «در زبان عبری و در کتاب مقدس اسرائیل را پسران خدا می نامند که البته تورات کنونی بسیار تحریف شده است و در کتاب «تاریخچه قوم یهود» آمده که قوم یهود بر این باور است،  از آدم تا موسی تنها ادیانی هستند که الهی بوده و بقیه ادیان مانند اسلام و مسیحیت، به عنوان دین شناخته نمی شود.»

 

خانم قوی، علت سرمایه گذاری ها بر روی دولت اسرائیل را در اقلیت بودن ایهودیان در همه جای دنیا می داند و با اشاره به کتاب «مبانی فراماسونری» در ادامه سخنان خود گفت: «یک زن یهودی وظیفه دارد به اندازه فرزندان بنی اسرائیل، فرزند بیاورد و در این حال سیاستی که برای جهان و بخصوص ایران، اعمال می کنند این است که فرزند کمتر، زندگی بهتر!

 

اسرائیلی ها عقیده جهان وطنی دارند و بر این باورند که از نیل تا فرات باید تحت سلطه یهود باشد و هیچ غیر یهودی حق زنده بودن و زندگی ندارد.»

 

وی افزود: «یهودیان افراطی سعی دارند تا در منابع تاریخی به گونه ای وانمود کرده و تاریخ را تحریف کنند که نشاندهنده این مطلب باشد که یهود از زمان قدیم مالک شهرها و سرزمین های ایران بوده است و بدین وسیله زمینه تحقق رویای تصرف نیل تا فرات را به تدریج فراهم آورد.»

 

نویسنده کتاب «تشکیلات عنکبوتی» در ادامه ابراز داشت: «یهودین به دلیل در اقلیت بودن، با نشانه ها کار می کنند. اصلی ترین علائم آن ها بُز، پرگار، گونیا و علامت جی یا چشم جهان بین است. لژهای فراموسنری در اروپا شکل گرفته و ریشه آن به جنگ های صلیبی برمی گردد که در ابتدا به شوالیه های معبد نیز معروف بودند. اما فراماسونری جدید از قرن پانزدهم به بعد و در انگلستان رشد کرده و محلی برای رمز و راز سیاستمدارها شد.»

 

وی با اشاره به روند گسترش سلطه صهیونیست ها بر اداره جهان گفت: «اگرچه یهودیان در تمام شهرهای جهان بصورت اقلیت پراکنده اند اما لژهای ماسونی به قدری قوی عمل می کنند که تمامی سیاستمداران دنیا را تحت سلطه و نظر خود دارند به اندازه ای که یک نویسنده آمریکایی در کتاب «بیداری من» نوشته است که می ترسد روزی آمریکا هم به سرنوشت فلسطین دچار شود!»

 

خانم قوی استاد دانشگاه و نویسنده کتاب «تشکیلات عنکبوتی» در خاتمه سخنان خود با اشاره به برخی از پروتکل های یهود گفت: «فراماسونرها برای غلبه بر جهان از هیچ فسادی دریغ نمی کنند. همانگونه که می بینیم افکار و گروه های شیطان پرستی امروز از نمادها و افکار ماسونی پیروی می کنند و روز به روز در حال گسترش اند. لذا این وظیفه شما طلاب و مبلغان دینی است که به روشنگری و تبلیغ دین در این شرایط دشوار بپردازید و با توکل بر خدا، انقلاب، نظام اسلامی، ایران و اسلام را از شر این دمنان مصون و محفوظ بدارید.»