کد مطلب: 21741 تعداد بازدید: ۲۲۲

بیانیه محکومیت حملات تروریستی تهران

شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
بیانیه مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) در محکومیت حملات تروریستی تهران

باسمه تعالی

انقلاب اسلامی ایران از درون رژیمی ظهور و بروز یافت که وابستگی عمیق خود به سیاست های اومانیستی، لیبرالیستی و کمونیستی کشورهایی چون آمریکا و اسرائیل را سرلوحه تمامی حرکات سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور کرده بود.

این امر سبب شد تا کینه ای دیرینه بر علیه اسلام و جمهوری اسلامی در کشورهای غربی شکل بگیرد. امروزه و پس از جریان بیداری اسلامی در کشورهایی چون لیبی، مصر و بحرین؛ کشورهای غربی با ترس از منزوی شدن و شکست پایه های حکومت استعمارگرانه خود، اقدام به تشکیل گروه هایی با ظاهر مذهبی و تفکر پوچ و منحط نمودند تا از این طریق به قلب این انقلاب نفوذ کرده و پس از تجزیه، آن را به نابودی بکشانند. گروه هایی چون القاعده، جبهه النصره و داعش؛ سلاح مخفی غرب برای این جنگ ناعادلانه است.

با توجه به این که ایران در میان منطقه جنگی آنان به لطف خداوند متعال، اتحاد مردم و رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری امن ترین کشور بوده است فلذا، آنان در اقدام اخیر روز چهارشنبه هفدهم خردادماه سال 96 سعی داشتند تا با ترور، تهدید و ارعاب، امنیت این منطقه را خدشه دار نمایند.

اما ایران اسلامی سرزمینی است که سال هایی چون دهه 60 را پشت سر گذاشته و تجربه ترورهای کور منافقین و مخالفین تجزیه طلب را با خود دارد و هرگز طعمه این اقدام جاهلانه دشمن نخواهد شد.

درخت پربار انقلاب اسلامی با خون شهیدانش به ثمر نشست و رشد و نمو کرد. جوانان این سرزمین در بحرانی ترین شرایط به دفاع از اسلام و مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخته و امروز نیز با حفظ وحدت ملی و محافظت از تمامیت ارضی کشور این مسیر را تا نابودی داعش و تروریسم ادامه خواهد داد.

پایان