کد مطلب: 26432 تعداد بازدید: ۳۴۰

چهارمین پیش شماره دوفصلنامه «هل اتی» منتشر شد.

شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۸
نشریه دوفصلنامه «هل اتی» با موضوعات مربوط به مباحث زنان و خانواده و با هدف پاسخگویی به نیازهای پژوهشی طلاب و اساتید اقدام به چاپ مقالات مرتبط می نماید.

دوفصلنامه «هل اتی» چهارمین پیش شماره خود را منتشر کرد. گفتنی است که این نشریه از زمستان سال 1394 نخستین پیش شماره خود را با موضوعات مربوط به مباحث زنان و خانواه به چاپ رساند. هدف از انتشار این نشریه چاپ مقالات برگزیده مدارس علمیه الغدیر خواهران(تهران)،  کوثریه، زهرای اطهر(س) و خدیجه ام المومنین  (س) می باشد؛ در همین این راستا شورای راهبردی علمی-پژوهشی نشریه «هل اتی» از دیگر مدارس علمیه نیز جهت ارائه آثار علمی و مقالات خود دعوت به عمل می آورد.

 

این شورا با هدف پاسخگویی به نیازهای پژوهشی طلاب و اساتید، تقویت بنیه پژوهشی طلاب و فارغ التحصیلان، شرکت فعال این مدارس علمیه  در فراخوان ها، همایشها، مناظرات و کرسی های آزاد اندیشی تشکیل شده و در زمینه تمامی طرح ها از جمله چاپ نشریه پژوهشی «هل اتی» نیز در راستای موضوع «خانواده متعالی» به کار خود ادامه می دهد.

 

مقالات ارسال شده به دبیرخانه این نشریه، بر طبق شیوه نامه ارزیابی مقالات بوده و مقالات ارائه شده تحت نظر اساتید ارزیاب، پس از اصلاح و تایید نهایی سردبیر برای چاپ آماده خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که چکیده تمامی مقالات این دوفصلنامه به زبان عربی و انگلیسی ترجمه شده و در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. همچنین این فصلنامه دارای بخشی با عنوان «مصاحبه پژوهشی» است که در این قسمت با دعوت از اساتید پژوهشگر به چالش های روز در امر پژوهش پرداخته می شود.