کد مطلب: 27350 تعداد بازدید: ۲۳۵

تمرین اتباع کنید!

سه شنبه ۱۷ دى ۱۳۹۸
حسین شمسیان: «ما در عصر مقارن ظهور زندگی میکنیم و این دوره تمرینی است برای زندگی در زیر پرچم ولایت و امامت امام عصر (عج).»
بنابر گزارش معاونت فرهنگی حوزه علمیه الغدیر؛ آقای حسین شمسیان کارشناس سیاسی و مدیر مسئول روزنامه کیهان در روز شنبه 98/9/2 در جمع طلاب مدرسه علمیه الغدیر خواهران (تهران) با تاکید بر تبعیت و فرمانبرداری از ولایت فقیه در تمامی امور خاطر نشان کرد؛
«ما در عصر مقارن ظهور زندگی میکنیم و این دوره تمرینی است برای زندگی در زیر پرچم ولایت و امامت امام عصر (عج).»
وی افزود: «از منظر آیات و روایات، اتباع از اوامر رهبر حکومت اسلامی شرط ایمان است. ما در اینگونه مسائل و فتنه هایی که پیش می آید و اطلاعات دقیقی از کم و کیف آن نداریم، تمرین اتباع می کنیم زیرا ما به لحاظ اطلاعاتی قابل مقایسه با رهبری نیستیم.»
آقای شمسیان گفت: «ترامپ اذعان کرده است که هفت هزار میلیارد دلار در خاورمیانه خرج کرده است اما به هیچ نتیجه ای نرسیده و من می گویم هرگز هم نخواهد رسید.مهمتر از پولی که خرج شده آن هژمونی است که از آنها رفته است، آن هم آمریکایی که اراده می کردند هر کاری می توانستند بکنند. از سال ۱۹۸۵ که آمریکا و متحدانش نقشه خاورمیانه جدید را طراحی کردند تا کنون حتی یک خط از مرزهای ما را نتوانسته اند جا به جا کنند.»
وی افزود:«دلیل عدم بطلان انتخابات سال 88 بنابر آنچه رهبر معظم انقلاب فرمودند این بود که اگر این انتخابات باطل شود شما هرگز در این کشور انتخابات دیگری نخواهید دید زیرا باز هم کسانی به نتیجه انتخابات بعدی اعتراض داشته و خواهان بطلان آن خواهند بود در نتیجه بی قانونی حاکم می شود. در جریان اخیر هم همینطور است. اگر قرار باشد با این تخریب ها و اعتراضات غیر قانونی و آتش زدن ها قدرت تصمیم گیری را از حاکمیت و قوای سه گانه بگیرد دیگر تصمیم و قانونی در این کشور اجرایی نخواهد شد. باید بدانند راه امتیاز گرفتن از این کشور این نیست. حاکمیت اسلامی مجاری قانونی برای اعتراض دارد.»
آقای حسین شمسیان کارشناس سیاسی و مدیر مسئول روزنامه کیهان در خاتمه خاطر نشان کرد: «ما وارث پرچمی به اسم جمهوری اسلامی ایران هستیم که باید پاسدار عزت و کرامت آن باشیم.»