کد مطلب: 27351 تعداد بازدید: ۱۳۳

بصیرت شرط مهم بیداری جامعه اسلامی

سه شنبه ۱۷ دى ۱۳۹۸
خواهر شهید ابراهیم هادی: «امروز ما به قطره قطره خون شهدا مدیونیم تا آن پیام و رسالتی را که بما رسانده اند ابلاغ کنیم..»
بنابر گزارش معاونت فرهنگی حوزه علمیه الغدیر؛ به مناسبت هفته بسیج مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) نشستی با حضور خانم هادی، خواهر شهید ابراهیم هادی در روز یکشنبه 98/9/3 برگزار نمود.
خانم هادی در این نشست با تاکید بر ضرورت شناخت اهداف قیام عاشورا و شهدا که پیام رسان رسالت عاشورا بودند در ادامه ابراز داشت: «بصیرت شرط مهم بیداری جامعه اسلامی است و این بصیرت را از شهدا میتوانیم بگیریم. باید شهدا را بشناسیم و بدانیم آن ها مقاومت کردند، ایستادگی کردند و از خودگذشتگی کردند تا یک بیداری در نهضت اسلامی ایجاد کنند و امروز ما به قطره قطره خون شهدا مدیونیم تا آن پیام و رسالتی را که بما رسانده اند ابلاغ کنیم.»
وی افزود: «ما باید رسالت شهدا را به انجام برسایم تا ان شاء الله راهگشای مسیر نسل های آینده باشیم.»
وی مدافعان حرم را ادامه دهنده مسیر شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: «امروز ما نباید جنگ و شهدا را فراموش کنیم و ارزشهایی که آنان برای آن اهداف جنگیدند را از یاد ببریم. کار ما تازه شروع شده و ما باید مانند آنان ایستادگی و مقاومت کنیم تا آرمان های بلند اسلام ناب محمدی را در جامعه تحقق ببخشیم.»
خانم هادی، خواهر شهید ابراهیم هادی گفت: «شما همگی خواهرهای ابراهیم هستید. از شهدا برای انجام وظایفمان کمک بخواهیم تا انشاء الله در انجام این رسالت بزرگ، سرفراز باشیم.»