کد مطلب: 18121 تعداد بازدید: ۱۲۰۴

بیانیه به سفارت عربستان

بیانیه طلاب مدرسه علمیه الغدیر خواهران

سه شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۱:۱۱
شیخ باقر النمر آغاز نهضتی تازه در منطقه است..
(( بسم الله القاصم الجبارین ))
"وعد الله الصادقین المخرج مما یکرهون و رزق من حیث لا یحتسبون و جعلنا الله من الذین لاخوف علیهم ولا هم یحزنون"
این نامه خطاب به آل یهود است که سایه ی نحسش بر حرمین شریفین و مردم مظلوم عربستان سنگینی میکند.
ای خائنین حرمین شریفین؛
شما به خادمی استکبار جهانی گماشته شده اید که تمام افتخارتان در ریختن خون انسان ها و نوکری اربابان اسرائیلی و آمریکایی تان خلاصه می شود.
مرگ بر شما باد که ننگ تاریخ عرب و سرزمین حجاز شده اید. تاریخ درباره ی شما چگونه قضاوت خواهد کرد؟
خاندانی ستم پیشه که از انسانیت حتی بویی به مشامتان نرسیده است چه برسد به حکومت در حرم امن الهی. جای تعجب ندارد چرا که دینتان را از انگلیس گرفته اید و قبله تان نه کعبه که بسوی استکبار جهانی است، شگفتا که از تعصب عربی هم ، هیچ ندارید و شمشیر بروی برادران دینی و خونی خود کشیده اید. اما بدانید : ((إِنَّ رَبَّكَ لَبِالْمِرْصادِ)) (فجر/14)
و شیخ نمر پایان راه نیست بلکه آغاز یک جریان است که در سایه سار آن، جنبش های آزادگی و حریت در عربستان جان تازه ای خواهند گرفت: ((يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَ اَللّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اَللّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ اَلْكافِرُونَ)) (صف/8)
امت رسول خدا دوش به دوش تمام احرا زمین به شما اخطار می کند:
آزادگان جهان در تمام دنیا امتی واحدند که در نهایت، جهانخواران و مستکبران در دریای بیکران حریتشان، غرق خواهند شد:
((يا أَيُّهَا اَلَّذِينَ آمَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اَللّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَ يُحِبُّونَهُ...)) (مائده/54)
به امید روزی که بدست مبارک منجی بشریت، حرم امن الهی از لوث وجود شیطان صفتان پاک شود:
((وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى اَلَّذِينَ اُسْتُضْعِفُوا فِي اَلْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ اَلْوارِثِينَ)) (قصص/5)
وبشریت شاهد تحقق وعده ی پیر و مراد مستضعفان جهان، حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) باشد:
ما در عین حال که شدیداً متأثر و عزادار از این قتل عام بی‌سابقه امت محمد- صلی الله علیه و آله و سلم - و پیروان ابراهیم حنیف و عاملین به قرآن کریم گردیده‌ایم ولی خداوند بزرگ را سپاس می‌گزاریم که دشمنان ما و مخالفین سیاست اسلامی ما را از کم عقلان و بیخردان قرار داده است، چرا که خودشان هم درک نمی‌کنند که حرکتهای کورشان سبب قوّت و تبلیغ انقلاب ما و معرف مظلومیت ملت ما گردیده است و در هر مرحله‌ای سبب ارتقای مکتب و کشورمان را فراهم کرده‌اند که اگر از صدها وسیله تبلیغاتی استفاده می‌کردیم و اگر هزاران مبلّغ و روحانی را به اقطار عالم می‌فرستادیم تا مرز واقعی بین اسلام راستین و اسلام امریکایی و فرق بین حکومت عدل و حکومت سرسپردگان مدعی حمایت از اسلام را مشخص کنیم، به صورتی چنین زیبا نمی‌توانستیم، و اگر می‌خواستیم پرده از چهره کریه دست نشاندگان آمریکا برداریم و ثابت کنیم که فرقی بین محمدرضاخان و صدام امریکایی و سران حکومت مرتجع عربستان در اسلام زدایی و مخالفتشان با قرآن نیست و همه نوکر امریکا هستند و مأمور خراب کردن مسجد و محراب و مسئول خاموش نمودن شعله فریاد حق طلبانه ملتها، باز به این زیبایی میسر نمی‌گردید، و همچنین اگر می‌خواستیم به جهان اسلام ثابت کنیم که کلیدداران کنونی کعبه لیاقت میزبانی سربازان و میهمانان خدا را ندارند و جز تأمین امریکا و اسرائیل و تقدیم منافع کشورشان به آنان کاری از دستشان برنمی آید، بدین خوبی نمی‌توانستیم بیان کنیم و اگر می‌خواستیم به دنیا ثابت کنیم که حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند، به این اندازه که کارگزاران ناشی و بی‌اراده حاکمیت سعودی در این قساوت و بی رحمی عمل کرده‌اند، موفق نمی‌شدیم و حقا که این وارثان ابی سفیان و ابی لهب و این رهروان راه یزید روی آنان و اسلاف خویش را سفید کرده‌اند...
معتقدین به اصول انقلاب اسلامی مادر سراسر جهان رو به فزونی نهاده است و ما اینها را سرمایه‌های بالقوه انقلاب خود تلقی می‌کنیم و هم آنهایی که با مرکّب خون طومار حمایت از ما را امضا می‌کنند و با سر و جان دعوت انقلاب را لبیک می‌گویند و به یاری خداوند کنترل همه جهان را به دست خواهند گرفت...
ان شاء الله ما نخواهیم گذاشت از کعبه و حج، این منبر بزرگی که بر بلندای بام انسانیت باید صدای مظلومان را به همه عالم منعکس سازد و آوای توحید را طنین اندازد، صدای سازش با امریکا و شوروی و کفر و شرک نواخته شود. و از خدا می‌خواهیم که این قدرت را به ما ارزانی دارد که نه تنها از کعبه مسلمین، که از کلیساهای جهان نیز ناقوس مرگ امریکا و شوروی را به صدا درآوریم...
به سوی کعبه نماز می‌گزاریم و به سوی کعبه می‌میریم. و خدا را سپاس می‌گزاریم که در میثاقمان باخدای کعبه پایدار مانده‌ایم و پایه‌های برائت از مشرکین را با خون هزاران هزار شهید از عزیزانمان بنیان نهاده‌ایم. و منتظر هم نمانده‌ایم که حاکمان بی شخصیت بعض کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از حرکت ما پشتیبانی کنند. ما مظلومین همیشه تاریخ، محرومان و پابرهنگانیم. ما غیر از خدا کسی را نداریم. و اگر هزار بار قطعه قطعه شویم، دست از مبارزه با ظالم بر نمی‌داریم.
(( وَ سَيَعْلَمُ اَلَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ ))