کد مطلب: 36249 تعداد بازدید: ۷۰۷

مدرسه علمیه الغدیر تهران

گوهرت را نگه دار..!!ا

دوشنبه ۶ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۷:۴۷
آنچه در دولت تدبیر دادیم و آنچه از دولت امید گرفتیم...

در ابتدا نگاهی بندازیم به #چالش_مانکن دولت گرامی تدبیر و امید؛

 

 

 

  

 

  

 

  

 

    

 

  

 

 

و اما...!

  حسین کنعانی مقدم، عضو جبهه ایستادگی: آقای روحانی به بسیاری از شعارهایش عمل نکرده و در برخی از موارد از خط قرمز‌ها عبور کرده است..       

    

محمد صادق جوادی حصار فعال سیاسی اصلاح‌طلب: شاخص مهم وضعیت وجهه بین‌المللی  و غرور ملی است که در این حوزه به نظرم آقای روحانی رضایتمندی بسیار بالایی دارد؛ یعنی توانسته شرایطی نامطلوبی را که علیه ایران در عرصه بین‌المللی ساخته شده بود، بشکند و تصویر وجهه مثبت ایران را به دنیا نشان دهد..

    

وی اضافه کرد:«به نظر می‌رسد اوضاع عمومی کشور شرایطی است که امیدواری در آن بیشتر شده است و علیرغم شرایط رکود اقتصادی، همچنان امید در بین مردم دیده می‌شود

    

وی البته یادآور شد: در حقیقت رشد اتفاق افتاده، کارخانه‌ها فعال شده‌اند..!

    

همچنین گفت: مردم در سبد اقتصادی‌شان رضایتمندی بیشتری احساس کنند و رفاه‌شان قابل اندازه‌گیری باشد و تغییر زندگی‌شان نسبت به دوره قبل احساس گردد..!

   
 

گروه اقتصادی خبرگذاری مهر: هیچ کس نمی‌تواند بپذیرد که ایران در نیمه اول امسال ۷.۴ درصد رشد داشته؛ نه اقتصاددانان، نه فعالان اقتصادی و نه مردم زیرا سایه رکود و کاهش قدرت خرید مردم، بر آمار رشد اقتصادی سنگینی می‌کند.

ریاست محترم جمهور: ما به دو وعده انتخاباتی‌ یعنی دستیابی به رشد اقتصادی بالا و کاهش تورم عمل کرده ایم..!

 

 

روحانی : در سه سال گذشته یک میلیون و ۳۴۰ هزار اشتغال خالص ایجاد شده..!

   

و به گزارش مرکز آمار می‌گوید طی این مدت ۶۱۵ هزار و ۱۰۷ نفر از جمعیت شاغل کشور کم شده..!

  

 

فناوری هسته ای علاوه بر تولید انرژی و سوخت کاربردهای علمی دیگری از قبیل رادیودارو، ایزوتوپ‌ها، صنعت کشاورزی، بهداشت و تولید انرژی پاک دارد که این فناوری به نسبت ارزان، می‌تواند موجب پیشرفت سریع و‌ رفاه ملتها و همچنین برخورداری آنها از سلامت و آرامش بیشتر شود.

  

بر طبق اسناد هسته ای موجود: از آغاز تا کنون ایالات متحده آمریکا، تلاش های گسترده ای را در جهت به تعطیلی کشیدن فعالیت های هسته ای ایران آغاز نموده و فشارهای رژیم صهیونیستی و برخی دول اروپایی از طریق آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان ملل در طول این مدت باعث شد تا پرونده هسته ای ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی وضعیت ویژه ای به خود بگیرد.

اما در بیستم فروردین 1385 هجری شمسی رسما خبر دستیابی ایران به فن آوری غنی سازی اورانیوم و راه اندازی یک زنجیره کامل غنی سازی در نطنز را اعلام شد و این روز با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در تقویم رسمی ایران روز ملی فن آوری هسته ای نام گذاری شد.

 

مهدی محمدی؛ کارشناس مسایل سیاسی: آنچه که ما در این جریان شاهد آن هستیم قضیه ی یک بام و دو هوا است. اگر کشوری سیاست های داخلی و خارجی اش را با مواضع آمریکا و اشاره ی رئیس جمهوران آمریکا تنظیم کند..

وی گفت: اصلاح طلبان فکر می کردند که از طریق روشی مانند اعتمادسازی می توان به غنی‌سازی رسید در حالی که غرب به دلیل اختلاف تمدنی و ایدئولوژیک با ایران هرگز حاضر نمی‌شد که غنی‌سازی در ایران را بدون دردسر بپذیرد و آن میزان از اعتماد که منجر به غنی سازی در ایران توسط غرب شود، اساسا قابل ایجاد نیست

همچنین افزود: مهم این نیست که شما چند بار و به کجا می‌روید، مهم این است که چه مقدار امتیاز با خود می برید و چه مقدار امتیاز با خود می آورید. متأسفانه آن چیزی که آقای خاتمی و دیپلمات‌های اصلاح‌طلب در سفرهایشان به خارج از کشور با خود می‌بردند حقوق، آبرو و عزت ایران بود و در بازگشت تنها دستاوردشان تحقیر ملت ایران و یک مشت وعده و خیال توخالی توسط غربی‌هایی بود که از متوقف و معطل کردن سرمایه‌های ملت ایران خوشحال بودند

مقام معظم رهبری: مبارزه با فساد، در درجه اوّل کار خود دولت است..؛ حضور شما حقیقتاً به عنوان مدّعی و معارضِ فساد و مفسد تلقّی شود.

مقام معظم رهبری: اگر فرهنگ و اخلاق و عقاید و باورهای دشمنان و بیگانگان در میان این ملت رواج داشته باشد و رشد بکند، این ملت نمیتواند ادعای استقلال کند.

مقام معظم رهبری: فرهنگ غرب، فرهنگ دشمنی و بغض با ارزشها و درخشندگیها و فضیلتهای انسانی است..

 

و اما توصیه نهایی..

مقام معظم رهبری: دولت باید دولت کریمه باشد. دولت کریمه شرایطی دارد. دولت کریمه، دولتی است که عزیز و سربلند و دارای اعتقاد راسخ به آن راهی است که قانون اساسی و وظایف و سیاستهای نظام در مقابل او گذاشته است. نفوذناپذیر است و متاع خودش را به‌خاطر سبک کردن دیگران سبک نمیبیند؛ همان نکته‌ای که امام صادق - قریب به این مضمون - به شیعه خود فرمودند که اگر گوهری در دست تو باشد و همه‌ی دنیا بگویند این خزف است، آیا عقیده‌ی تو برمیگردد و احساس حقارت میکنی؟ گفت نه؛ گفتند پس گوهرت را نگه‌دار.