کد مطلب: 52231 تعداد بازدید: ۵۴۵

مدرسه علمیه الغدیر

محکومیت اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابله با فلسطین اشغالی

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۸:۳۴

مقام معظم رهبری مدظله العالی:

«ادّعا میکنند میخواهند قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام بکنند، این از عجز اینها است، از ناتوانی اینها است. در قضیّه‌ی فلسطین دستهای اینها بسته است، با این کار هم بلاشک ضربه‌ی بزرگ‌تری خواهند خورد و دنیای اسلام در مقابل اینها خواهد ایستاد؛ قطعاً دشمن نمیتواند در قضیّه‌ی فلسطین، موفّقیّت مورد نظر خودش را پیدا کند و فلسطین آزاد خواهد شد؛ تردیدی نیست که فلسطین آزاد خواهد شد.» ۱۳۹۶/۰۹/۱۵

 

انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس اشغالی؛ توطئه ای جدید برای پایمال کردن حقوق مردم فلسطین و توهین به مقدسات اسلامی است که ناشی از بحران های داخلی رژیم صهیونیستی و ناتوانی آنها در اشغال سرزمین فلسطین پس از 50 سال است.

این اقدام بر خلاف متن قطعنامه های ۲۴۲، ۳۳۸ و ۱۸۵۰ است. تمامی این قطعنامه‌ها بر این موضوع دلالت دارند که قدس شریف و همه اراضی آن جزو مناطق اشغالی به حساب می آید و شهرک سازی در این مناطق ممنوع بوده و اقدامی در جهت خلاف صلح جهانی است.

همچنین تجربه ملت ایران درباره دشمنی و توطئه امریکا ثابت کرده است که سفارت آمریکا خانه توطئه است. این حقیقتی بود که دانشجویان آگاه و با بصیرت ما در سیزدهم آبان سال 57 درک کردند و در حرکتی انقلابی پرده از چهره زشت و پلید سیاست های فریبکارانه آمریکا برداشتند و سفارت آمریکا؛ آن لانه جاسوسی را که همچون گیاهی فاسد در خاک ایران رشد کرده بود، از ریشه کندند.

 اما هرجا ملّتها حرکت کنند، ایستادگی کنند، صبر و مقاومت نشان بدهند، با یاری خداوند پیروزی قطعی است. طلاب مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) این اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می دارد.